PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENA!*

Rozetės ir jungikliai

Rozetės ir jungikliai

Įvairių gamintojų elektros jungikliai, rozetės, rėmeliai ir kiti priedai. 

Nerandate dominančios prekės ar gamintojo?

Susisiekite telefonu: +370 600 61239

Subkategorijos

 • Siemens

  Delta serijos SIEMENS jungikliai ir kištukiniai lizdai. Tobulai suderintas dizainas ir pažangios bei saugios technologijos. Tradicinio ir išskirtinio dizaino instaliacijos įrenginiai puikiai tiks namams, biurams, visuomeninėms patalpoms. Platus dizaino pasirinkimas papildys bet kurį interjerą ir patenkins tiek konservatyvų, tiek ieškantį išskirtinumo bei originalumo vartotoją.

 • EPSILON

  EPSILON serijos, baltos, smėlio, ir rudos sp. paviršinės datalės yra gaminamos išskirtinai iš PC (polycarbonate), kuris itin atsparus braižymuisi, ultravioletiniams saulės spinduliams (atsparūs blukimui). Epsilon serijos metalik/juodos ir šampano spalvų gaminių išorinės detalės yra dažomos, ir šių dažų trinčiai duodama 12 mėn. garantija. Mediniai rėmeliai gaminami iš natūralios, specialiai apdirbtos medienos, tačiau kadangi tai natūralus medis, jo atspalvis esant išoriniam saulės ar UV spindulių poveikliui gali keistis. Natūralus aliuminis - išskirtinai mums gaminami produktai. Jungilkių kontaktai sidabro- nikelio lydynio (AgNi), kas užtikrina ilgesnį jų veikimo laiką. Rozečių pagrindai gaminami iš ugniai atsparaus, ir visiškai nedegaus PBT (polybutilentreftelate) arba PC (polycarbonate). Kištukinių lizdų saugumą padidina įžeminimo kontaktai, skirti apsauginiam buitinės technikos korpusų įžeminimui. "EPSILON" serijos kištukiniai lizdai gali būti su apsauginėmis sklendėmis, kurios maksimaliai sumažina riziką vaikams nukentėti nuo elektros.  Jungiklių ir kištukinių lizdų atrama pagaminta iš apsaugoto nuo korozijos (cinkuoto) metalo. Taip užtikrinamas visos konstrukcijos tvirtumas ir tvirtinimo patikimumas, kai gaminiai tvirtinami varžtų pagalba. Montavimo patogumui gaminiai sukonstruoti taip, kad prijungiant laidus nereikėtų apversti gaminio, kontaktai pritaikyti ir variniams ir anksčiau plačiai naudotiems aliuminiams laidams tvirtinti.

 • Sensoriniai jungikliai

  Unikalaus dizaino, ypač aukštos kokybės su integruotomis saugos sistemomis šviesos jungiklis, veikiantis nuo prisilietimo, tokiu pat principu kaip ir išmanieji telefonai.

 • Kiti jungikliai ir rozetės

  Įvairių gamintojų rozetės, jungikliai ir rėmeliai